Dolar : Alış : 5.5274 / Satış : 5.5373
Euro : Alış : 6.2630 / Satış : 6.2743

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adalet Bakanı, Başkan Çoban’ı ziyaret etti

06 Nisan 2018 - 234 kez okunmuş
Ana Sayfa » AFYONKARAHİSAR»Adalet Bakanı, Başkan Çoban’ı ziyaret etti
Adalet Bakanı, Başkan Çoban’ı ziyaret etti

Adalet Bakanı, Başkan Çoban’ı ziyaret etti

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından karşılanan her iki Bakan önce Makama geçti, daha sonra ise Bakanlıklar bünyesinde Afyonkrahisar’da gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin düzenlenen istişare toplantısına katıldılar.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban toplantı öncesi Bakan Gül’e Afyonkarahisar Belediyesi’nin yatırımları hakkında bilgi vererek sunum gerçekleştirdi. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ise Başkan Çoban’ı çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Belediye meclis salonunda gerçekleşen toplantıya Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Adalet Bakanlığı ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı üst düzey yöneticileri, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. ACM Başkanı Hayati Karaaslan, İdare Mahkemesi Başkanı Osman Akcan, İGM Başkanı Salih Sel, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve davetliler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın geleceğinin parlak olduğunu belirtirken, Afyonkarahisar’da çok güzel bir birliktelik ortamının olduğunu söyledi. Daha güçlü ve daha güzel bir gelecek için hep birlikte gayret gösterilmesi gerektiğini hatırlatan Bakan Eroğlu, mevcut durumun daha da iyi seviyelere geleceğine inandığını söyledi.

Toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adalet Bakanlığının yürüttüğü çalışmalar ile ilimize yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verirken, toplantıda alınan kararların Afyonkarahisar ve ülkemiz adına olumlu olacağına inandığını belirtti.

Karşılıklı görüş ve önerilerde bulunulan Koordinasyon Toplantısı Orman ve Su İşleri Bakanlığına bağlı Genel Müdürlerin kendi alanlarında yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler verilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

İlgili Terimler :