Dolar : Alış : 5.6458 / Satış : 5.6559
Euro : Alış : 6.3858 / Satış : 6.3973

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon15°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DİNAR AK PARTİ YÖNETİMİNDEN İKİ KİŞİ İSTİFA ETTİ

03 Ocak 2018 - 548 kez okunmuş
Ana Sayfa » DİNAR»DİNAR AK PARTİ YÖNETİMİNDEN İKİ KİŞİ İSTİFA ETTİ
DİNAR AK PARTİ YÖNETİMİNDEN  İKİ KİŞİ İSTİFA ETTİ

Dinar Ak parti İlçe yönetimden iki kişi istifa etti. Uzun zamandır huzursuzluk ların eksik olmadığı Dinar Ak parti yönetim kurulu üyeleri Alper Yıldız ve Nuri Uğur’un istifa ettiler.

Geçtiğimiz günlerde kongre ile seçilen emekli öğretmen İdris Er başkanlığındaki Dinar Ak partide sular durulmuyor. Her toplantıda ilçe başkanına belli bir kaç kişi ile hareket ettiği ve diğer yönetimdeki kişilere bir şey sorulmadığından dert yanan yönetim kurulu üyelerinden Alper Yıldız ile Nuri Uğur’un istifa ettikleri ortaya çıktı.

Mehmet Uygun ve bir kaç kişi ile hareket ettiği iddia edilen ilçe başkanına, yönetimde görev alan kişiler  bu şekilde yaptığın sürece Belediye Başkanlığını kazanmanın hayal olduğunu söylediler. Dinar için hizmet yapılacaksa hep birlikte yapalım. Bir kaç kişi ile hareket etmekle Dinar a hizmet yapılmaz, bizlerde bu görevde olmakla vatandaşa karşı sorumluyuz vatandaş bize  siz orda ne yapıyorsunuz diyor, dedikleri belirtildi.

İstifaları kamuoyundan gizleyen ilçe başkanı İdris Er diğer yönetim kurulu üyelerine bundan sonra hep beraber hareket edeceklerini ve her konudan bilği vereceği konusunda sözü verdiği öğrenildi.

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

admin
03 Ocak 2018 - 10:05 am

İsmail Aydın
Sandıklı da da aynı sorunlar var gibi,

admin
03 Ocak 2018 - 10:10 am

Ramazan
Dinarda yönet belli yönetilenler belli, eski ilçe başkanı olan Avukat işi götürüyor. Adam dev oldu icra dedin mi akla bu kişi geliyor. Milletvekili Dinar Belediye Başkanlığına bu kişiyi hazırlıyor muş

admin
03 Ocak 2018 - 10:13 am

Hüseyin
Kardeşim bunların hepsinin hesabı var. Vatandaşı düşünen yok, AK Parti de vatandaşı düşünüyormuş gibi yapıp kelime oyunları ile oda senin dediğin Avukat gibi malı götürüyor.

seydi bir
03 Ocak 2018 - 12:21 pm

yalanı

Anonim
03 Ocak 2018 - 5:15 pm

Iki kişinin istifası doğrudur.yedek olmamayı beğenmedikleri icin istifa ettiler.Ama bunun dışındaki haberler yalan.

Anonim
03 Ocak 2018 - 5:19 pm

Istisareye önem veren birisiyim.Her konuda arkadaşlarımın fikirlerini alırım.Kimse kimseyi idare edemez.26 yıllık görev hayatımın 20 yılı idarecilikle geçti.sizi kim yonlendiriyorsa aşil sizi bir yerlerden idare ettiklerini dusunuyorum

Anonim
03 Ocak 2018 - 5:22 pm

Allah için bir günde doğru haber yazında alkışlayalım.veya benimle ne alıp veremediğiniz var soyleyinde bileyim.Mert olun halep oradaysa arsın burda.

Özcan utku
03 Ocak 2018 - 6:56 pm

Siz kaç defa yönetim kurulu toplantısında bulundunuz eski yönetimlerle bizi karıştırma biz biriz beraberiz istifa eden arkadaşlarımın ne zaman ve neden istifa ettiklerini biliyormusuz tek yanlı haber yapıyorsunuz delikanlıca gelip ilçe başkanımdan bilgi alın

Özcan utku
03 Ocak 2018 - 7:03 pm

Yanlı haber yapıyorsunuz dikkat edin biz diger yönetimlere benzemeyiz meydan boş degil haberi yerinden ögreneceksin gel ilçe başkanından bilgi alın

Anonim
03 Ocak 2018 - 10:35 pm

İsmi geçen arkadaşlar yedekte kaldıkları için istifa etmiştir bizim yönetimimizde asil yedek yoktur biz hepimiz tek vucuduz

Bilal DEMİRÖZ
04 Ocak 2018 - 12:41 am

Bu yalan haberi size servis eden ve bu yalan haberi yayınlayan siteniz üstündeki tarafsız kelimesini sildirsin.Kime hizmet ediyorsunuz.Ben Dinar ilçe yönetim kurulu Ve yürütme kurulu üyesiyim.Bu haberi yaparken yönetim kurulundan bilgi almadığınız Ve yalan haberle güya AKP yönetiminin huzursuz olduğu algısı vermek istediğiniz ve birilerinin yandaşı olduğunuz apaçık ortada.Bu istifa eden arkadaşların yedek üye listesinde olmadı sebebiyle kabullenmedikketini be hiçbir toplantıya katılmadan sadece yedek üye oldukları için istifa ettikleri aşikardır.Yönetim kurulunda guruplaşma gibi bir durum olmamıştır.Bundan sonrada olmayacaktır.Kimse bizim üzerimizden prim yapmaya kalkmasın.Bu yalan haberinizi bir an önce düzeltip yönetim kurulumuzdan özür dilenmesini aksi takdirde Tarafsız ve yalan haber yapmanızdan dolayı yasal yollara başvuracağımızı bilmenizi isterim.

Bilal DEMİRÖZ
04 Ocak 2018 - 1:01 am

Tarafsız doğru haber yapıyoruz diye yalan Ve asılsız haberle kime hizmet ediyorsunuz.Habetin doğruluğunu teyit ettinizmi.İstifa eden bu arkadaşların daha tanıtım toplantısında yedek üye olduklarını kabullenmedikleri için Hiçbir toplantıya katılmadan sadece ve sadece yedek üye oldukları için istifa ettikleri aşina iken böyle yalan haber yapmak kimlere hizmettir acaba.Bi diğer iftira Yönetim kurulu asil yedek ayırımında yapılmadan yönetimin tamamı uyum içerisinde toplantılarını yaparak uyum içerisinde çalışmaktadır.Ne guruplaşma vardır nede ayrışma.Bu yalan Ve asılsız haber ne bizi yıpratır.Nede yolumuzdan alıkoyar.Tarafsızlığını yitiren bu haber site yetkililerin bu haberi acilen düzeltmeleri ve yönetim kurulundan özür dilemeleri gerekmektedir.Aksi takdirde yönetim kurulunun her bir üyesi ayrı ayrı yasal yollara başvuracağını bilinmesini isterim.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar