Dolar : Alış : 5.5274 / Satış : 5.5373
Euro : Alış : 6.2630 / Satış : 6.2743

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DİNAR İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI

31 Ağustos 2017 - 1.464 kez okunmuş
Ana Sayfa » DİNAR»DİNAR İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI
DİNAR İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI

Dinar Ak parti İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel istifa dilekçesini vermek zorunda kaldı.

AK Parti Genel Merkez bölge koordinatörü Mehmet Nil Hıdır Afyonkarahisar da Ak parti ilçe başkanlarını topladı. Yaklaşan
Kongre çalışmaları ve devam edecek veya ayrılması gereken ilçe başkanları hakkında  bilgiler verdi.

Milletvekili Mehmet Nil Hıdır Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel e ise bölge vekilimiz sizinle çalışmak istemiyor. Kendi isteğinizle ayrılmanız sizin için daha uygun olur diyerek istifasını istedi.

İlçe Başkanı Yüksel böyle bir isteğin geleceğini biliyordum Milletvekili Ali Özkaya ile fikir ayrılıklarımız var bu nedenle istifam istedi dedi ve 3 sayfalık bir istifa dilekçesi verdi.

Burhanettin Yüksel istifa dilekçesinde güzel hizmetler yapmak istediklerini sadece Ak parti adına çalıştıklarını. Dinar için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını  beyan etti.

Milletvekilimiz Ali Özkaya ın bilgisi dahilinde hiç bir iş yapamadıklarını,  yaptığımız her işten bilgi vermek zorunda kaldıklarını. Dinar da yapılan tüm hizmetlerin kendisine maal edilmesini istiyen vekile biz bir teşkilatız kendi başımıza kararlar alıp uygulamak istiyoruz dediğimizde fikir ayrıcalığımız ortaya çıktı. Hata Devlet hastanesine taşeron işçi alımına dahi karışan vekilimiz bizi Dinar’da yok saydı. Bu nedenle ak parti İlçe başkanlığına kim gelirse vekilin sözünden çıkmayacak sadece onun dedikleri yapacak birinin olması lazım, bu nedenle yerelde belediye başkanlığını kazanamıyoruz. Ak Parti olarak kan kaybettiklerini dilekçesini de belirten Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel benim istifam bir şeylerin düzelmesini sebep olsun diyerek Milletvekili Mehmet Nil Hıdır a verdi.

Dilekçeyi alan bölge koordinatörü Hıdır iddiaların karşısında ilçe başkanı Burhanettin Yüksel e biraz durmasını bu dilekçenin Genel Merkeze götüreceğini orada değerlendirmeye alınacağını,  bu zaman zarfında bir açıklama yapmamasını bayramlaşma programında katılmamasını istedi.

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar