Dolar : Alış : 5.4642 / Satış : 5.4741
Euro : Alış : 6.2034 / Satış : 6.2146

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon18°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÖZÜR DİLİYORUM!.

15 Nisan 2018 - 11.111 kez okunmuş
Ana Sayfa » AFYONKARAHİSAR»ÖZÜR DİLİYORUM!.
ÖZÜR DİLİYORUM!.

ÖZÜR DİLİYORUM!.

Değerli okurlar;

Bugüne kadar MERKEZ EFENDİ adı altında yazdığım köşe yazılarımda, hırslarına yenik düşen bir kısım siyasilerin etkisinde kalarak: bazı kişiler hakkında gıybette bulundum, iftira attım.

Afyon politikasını dizayn etmeye çalışan siyasilerin hırslarına alet oldum ve Ak Parti İl Başkanı Sayın Av.İbrahim Yurdunuseven hakkında asılsız ve mesnetsiz ithamlarda bulundum. Gıybet yapmakla büyük vebal altına girdim.

Hiç ilgisi olmadığı halde, Ak Parti il başkan eski yardımcısı Hüseyin Tutumlu hakkında bir İGM üyesinin telkiniyle gıybette bulundum, büyük vebal aldım.

Ak Parti Dinar Kadın Kolları İlçe Başkanı Gül Çağlı hakkında yine bir siyasinin etkisinde kalarak yazdıklarımdan utanç, pişmanlık duydum. Gül hanımında vebalini almış oldum. Af diliyorum.

Milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya hakkında haksız ve mesnetsiz eleştirilerde bulunarak haddimi aştım, çok büyük vebalini aldım.
Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Mamut Saylık’ın, yıpranıp ilçe başkanı seçilmemesi için asılsız, uyduruk şeyler yazarak gıybette bulunmuş oldum.

Afyonkarahisar’ın gündemini belirleyen ve bölgenin en çok okunan, takip edilen yazarı Kemal Horzum’u yıpratmak için bu sitede her türlü iftirayı attım. Asılsız, mesnetsiz yazdıklarımla çok büyük vebal altındayım.

Gıyabında yazdığım ismini tekrarlamadığım diğer kişilerinde günahını aldım ve üzerimde kaldıramayacağım kul hakkı oluştu.

Siyasi emellerine beni alet edenleri şiddetle kınıyorum.

Yukarıda isimlerini andığım saygın kişilerden çok çok özür diliyorum.

Tevbe ettim.

Kendilerinden af diliyor ve helallik istiyorum.

Değerli okurlarım, sizlere yalan yanlış bilgi vermekle sizlerinde vebalini almış oldum. Sizlerden de af diliyor, helallik talep ediyorum.

Değerli okurlar,

Kişiler hakkında, hayali ithamlarda bulunarak yazdığım şimdi ise kullanıldığımı anladığım ve dolayısıyla utandığım, pişman olduğum Merkez Efendi köşesini kapatıyor ve kalemimi kırıyorum.

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

İlgili Terimler :