Dolar : Alış : 5.4642 / Satış : 5.4741
Euro : Alış : 6.2034 / Satış : 6.2146

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon18°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sandıklı Fen lisesi öğrencileri nakillerini istiyorlar.

09 Ocak 2018 - 1.366 kez okunmuş
Ana Sayfa » SANDIKLI»Sandıklı Fen lisesi öğrencileri nakillerini istiyorlar.
Sandıklı Fen lisesi öğrencileri nakillerini istiyorlar.

Sandıklı Fen lisesi öğrencileri nakillerini istiyorlar.

 

Uzun zamandır yönetim kırizi yaşayan Sandıklı Fen lisesinde son günlerde yaşanan kavga ve huzursuzluk sebebi ile bazı öğrencilerin nakillerini isteyecekleri öğrenildi. Sömestir tatilinin yaklaştığı günlerde son sınavlarını bitmesini bekleyen öğrenciler ve veliler 15 tatil arasında nakillerini alçakları öğrenildi.

Başarı puanı yüksek olarak Sandıklı Fen lisesine yerleşen öğrenciler, öğretmenlerimiz bizler için ellerinden geleni yapıyorlar. Son yapılan veliler toplantısında İdarenin ilgisizliğinden dolayı gece yurtta gürültü sebebi ile ders çalışamıyoruz, pansiyonun temiz değil, yemeklerimiz iyi değil diyerek velilerimiz idareye şikayete bulundular. Bu şikayetlerimizi idare duymazdan geldi. En ufak bir çaba sarf edilmediği gibi olaylar okul dışına taştı kendi güvenliğimiz için nakillerimizi istemek zorunda kalacağız dediler.

FEN LİSESİ İLE İLGİLİ İKİ ŞOK GELİŞME DAHA CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYİN

*TACİZ OLAYININ SONUÇU NE OLDU
*MÜDÜR BEYİN DAHA ÖNCE GÖREV YAPTIĞI OKULDA HANGİ BÜYÜK OLAY YAŞANDI.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Not: Bu haberleri yapmamızdan rahatsız olanlar olabilir. Bu şekilde haber yapmamız yanlış giden bir olayı düzeltme çabasıdır. Bu okulla ilgili defalarca herkes ikazda bulunmuş, ama değişen hiç  bir şey olmadığı gibi, inatla şikayetler  duymazlıktan gelinmiştir.  Bu şikayetlerden bazılarını hatırlayalım Fetöcü memur ve öğretmenler, ferace giyen kız öğrenciye yapılan davranış, okul dışındaki kavgalar, yemekler, ve otobüslerden gelen  şikayetler kulak arkası edilmesinden dolayı, duyarlı vatandaşlardan ve velilerden gelen şikayetleri kamuoyu ile paylaşamak zorunda kalınmıştır.

SAYGILARIMIZLA

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

admin
09 Ocak 2018 - 12:50 pm

Şuhut’ta görev yaparken de bu müdür böyle idi bizim burdan istenmediği için gitti Sandıklı lı ya helal olsun en iyi okula müdür etmişler. Bunun idareci olduğu yerde otorite huzur ders çalışma yoktur. Varsa yoksa kızlarla oğlanlar beraber gezmesin. Kızlar sınıfa ayrı girsin erkekler ayrı girsin. Bizim oğlan ev geldim baba bu müdür yüzünden kendimi tecavüzcü Coşkun gibi sanıyorum derdi. Ben de sen nerden biliyorsun tecavüzcü coşkunu dediğimde herkes okulda bir birine Coşkun diye hitap ediyor bu adamı gördümü dedi. Ayıptır günahtır biz kurtulduk Allah sizide kurtarsın

Anonim
09 Ocak 2018 - 2:23 pm

Gerçekten yazılanlar, yorumlar çok ayıp. Kimin yazdığı belli. Okul müdürü ve ilçe milli eğitim müdürü adam gibi adam. Sizlere Sandıklıyı kötülemek için bu imkanı verenlere yazıklar olsun.

Anonim
09 Ocak 2018 - 9:07 pm

Müdürün işi gücü din kitap olmuş önemli olan kendine okumak değil işini doğru dürüst yapıp topluma iyi bireyler yetiştirmektir.zaten imanın şartı 5tir diyen bir adamdan ne beklersin!

Gitarcı
09 Ocak 2018 - 11:10 pm

YAZIKLAR olsun fen lisesini getirdiginiz hale bakın bırakın istifa edin. Sandiklimizi mahvettiniz gidin kendi şehrimizde eğitimcilik yapın o kadar iyisiniz bize bu kadar iyi lazım değil. Iyi olsanız memleketinizden gelmezdiniz.terk edin bu şehri kampanya başlatmaya hazırlanıyoruz. Ya siz gidersiniz ya biz gondeemsini biliriz.

İlgili Terimler :