Dolar : Alış : 5.4642 / Satış : 5.4741
Euro : Alış : 6.2034 / Satış : 6.2146

HAVA DURUMU
hava durumu

Afyon18°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SANDIKLI FEN LİSESİ

27 Aralık 2017 - 1.495 kez okunmuş
Ana Sayfa » AFYONKARAHİSAR»SANDIKLI FEN LİSESİ
SANDIKLI FEN LİSESİ

Pazartesi günkü yazımızda Küstah paylaşım yapan eğitimci demiştik. Önümüzdeki günlerde bu küstah eğitimcinin kim olduğunu yazacağız demiştik ki, Sayın Valimiz hakkındaki paylaşımını peğenen kişilerin çok olmasına rağmen kaldırmış. Hatasını anlaması ve yazıyı kaldırması bizim için yeterli, sevgili öğretmenim “her hıyarım var diyene bir avuç tuzla koşma” çeviz kadar aklınızla devlete kafa tutamazsınız. Arkanıza hangi sendikayı, hangi partiyi alırsanız alın “Adam olamamışsın”  diyemezsiniz. Biz bu konuyu burda kapattık inşallah tekrar Küheylan olmazsınız.

Gelelim asıl konuya yine Sandıklı, yine, Milli Eğitim inanırmısnız yazacak ve size haber verecek o kadar çok konu var ki!  Sandıklı dan gelen haberler gündemi hemen değiştiriyor. Sandıklı Fen Lisesi,  ilçenin en gözde okulu, bu dönem mezunları üniversite imtihanına girecek. Ama okul öğretmeninden öğrencisine herkes huzursuz. Kavgalar sokaklara taşıyor. Gece yurtta 11 sınıf öğrencileri  ile 12 sınıf öğrencileri bir birine giriyorlar, görevliler zorla ayırıyorlar. Kavga 30-40 kişilik gruplar halinde dışarıya taşıyor. Polis ekipleri olayı bastırıyor. Kavganın sebebi ne olursa olsun, okul yönetiminin ilgisizliği olayı bu boyuta getirmiştir diye düşünmeden edemiyoruz. Saygıdeğer EĞİTİMCİLER bizler çocuklarımızı size emanet ediyoruz, öğrencilerin gruplar halinde  sokakta kavga etmesi ne demek biliyormusunuz. Yurtta ögrenciler gürültü ve ögrenciler arasında uygulanan devrecilikten ders çalışmadıklarını okul idaresine defalarca söylemişler. İdare en ufak bir önlem dahi almamış söylentileri var. Araştırma ve olayı tatlıya bağlanması için İl Milli Eğitim de müfettiş ve rehber ögretmenlerin gelmesi lazım. Konu büyük saygıdeğer yetkililer.

Usta gazeteci abimiz Odak Gazetesi sahibi Mehmet Emin Güzbey’in dediği gibi Yakışmıyor.

Hoşcakalın…

YORUMLAR

İsminiz (Gerekli Değil)

 

E-Posta Adresiniz (Gerekli Değil)

Yorumunuz

CMHRYTOO
27 Aralık 2017 - 3:33 pm

İnanırlığınızı kaybettiğiniz kanısındayım:Siz bazı iddlarda bulunuyorsunuz,bazı isimler zikrediyorsunuz sözde köşenizde suçlamalar yapıyorsunuz ama muhatablarınızın cevap hakkını kullanmalarına izin vermiyorsunuz.Aynı zamanda da yazdığımız yorumları hiç bir argo ve küfür içermediği halde yayınlamıyorsunuz.Sizin Güvenirliğiniz ve İnanırlığınız yoktur.

Merkez Efendi
05 Ocak 2018 - 5:12 pm

Cumhuriyet orta okuku rumuzlu yazı yazan değerli okurumuz. Kaç kurs okulunuzda açıldı. İngilizce kursunun parasını bir başka okulun müdür yardımcısı elden topladı. İlçe Milli Eğitim den izin alınmadı. Neler bildiğimizi imtihanını yapmayın. Zararlı kim çıkar zaman gösterecek.

İlgili Terimler :